JO-10 verliest eerste wedstrijd maar maakt plezier
Nieuw team bij VV Bareveld.
 
Op 17 januari zijn de jongeren voor het eerst bij een gekomen. Sommige spelers waren echt ” nieuw” op een voetbalveld.
 
Bas en Nikita deden de aftrap met trainen. In de 2 de week kwam Ferren erbij.
 
Zaterdag 4 februari begint de wedstrijd voortvarend en stond de stand op een gegeven moment op 5-3, alleen toen kwam “de ervaring” van de tegenstanders om de hoek , misschien conditie, ook deze wedstrijd werd verloren
 
De trainingen gaan goed, de scheidsrechter maakte nog een compliment dat de ouders alleen maar juichten en geen commentaar op de leiding had. Hij vond dat zeer fijn fluiten en komt nog wel weer een wedstrijd fluiten.
 
Jongens en meisje, blijf trainen en maak plezier samen , de eerste punten komen eraan!